پاندل | پروژه بازطراحی بسته بندی دستگیره‌های همراه

پاندل یک وسیله کوچک و قابل حمل تهیه شده از مواد لاستیکی و نانوسیلور ضد باکتری است که برای جلوگیری از انتفال باکتری و میکروب در مکان‌های عمومی ساخته‌شده‌است. این وسیله که در نقش یک دستگیره همراه عمل می‌کند، در فضاهایی مانند اتوبوس، بیمارستان، فرودگاه، مراکز تناسب اندام عمومی و … کاربرد فراوان دارد.

پروژه‌ی حاضر، مربوط به بازطراحی بسته‌بندی این وسیله است که توسط هانی دواجی، طراحی گرافیک لبنانی ساکن لندن طراحی و اجرا شده است.

هانی دواجی در لبنان متولد شده و در شهر دمشق سوریه بزرگ شده است. او در لیسانس خود را در رشته ارتباط تصویری در دانشگاه هنرهای زیبای دمشق دریافت نموده و در سال ۲۰۰۹ با درجه عالی از این دانشگاه فارق التحصیل شده است. او در سال ۲۰۱۲ برای ادامه ئریافت مدرک  طراحی گرافیک از دانشگاه مرکزی لنکشایر به انگلستان سفر کرده‌است. وی سابقه کاری زیادی در زمینه طراحی گرافیک دارد و زمینه مورد علاقه وی تبلیغات ها و کمپین های تجاری است و خود را یک طراح گرافیک و مدیر هنری خلاق می‌داند.

پروژه پاندل به طور خلاصه با یک هدف اصلی انجام شده است، اینکه متقاضی بتواند محصول را به خوبی ببیند و آن را لمس کند.

pandle-hani-douaji (1) pandle-hani-douaji (2)

چالش های پیش رو

pandle-hani-douaji (3)

۱- واضح بودن کارایی،قابلیت ها و ویژگی هایمحصول برای مشتریان

۲- نشان دادن رنگ‌بندی‌های مختلف محصول به مشتریان

۳- ایجاد یک فرصت تست و امتحان محصول برای مشتریان

اتودها

pandle-hani-douaji (4)

ایده پردازی

طراحی یک بسته بندی جدید که الهام گرفته از کارایی خود محصول باشد. بر روی بسته بندی تصویری از یک دست وجود دارد که به شکل دست واقعی حالت گرفتن دستگیره را در دست تداعی می‌کند. در پشت بسته بندی نیز تصویرسازی ساده ای از دستگیره رسم شده که نمایی کلی از محصول را نشان می‌دهد. بسته بندی در کل نشان می‌دهد که دست روی بسته بندی دستگیره پشت آن را گرفته است. بدین شکل نحوه کار محصول مشخص می‌شود.

pandle-hani-douaji (5) pandle-hani-douaji (6)

طراحی و تصویرسازی

pandle-hani-douaji (7)

برش ها

pandle-hani-douaji (8)

ویژگی های محصول

pandle-hani-douaji (9) pandle-hani-douaji (10) pandle-hani-douaji (11)

پشت بسته بندی

pandle-hani-douaji (12) pandle-hani-douaji (13) pandle-hani-douaji (14) pandle-hani-douaji (15) pandle-hani-douaji (16) pandle-hani-douaji (17) pandle-hani-douaji (18) pandle-hani-douaji (1)

یک نظرارسال نظر

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *