کارگاه آموزشی | بسته بندی محافظ ارزش های برند

کارگاه تخصصی آموزشی استراتژی دیزیان بسته‌بندی و توسعه‎ی برند ویژه‌ی مدیران ارشد و طراحان تخصصی بسته‌بندی برگزار می‌گردد.

این کارگاه به همت شهرزاد اسفرجانی، متخصص برنامه‌ریزی برند، طراحی، بسته‌بندی و بازاریابی برگزار خواهد شد و مدرسان این دوره شهرزاد اسفرجانی و سید محمود محمودی هستند.

بسته بندی محافظ ارزش های برند

هدف اصلی این دوره، آموزش و راهبری مدیران و طراحانی است که مایلند بر فرایند طراحی و تولید یک بسته موفق از دیدگاه بازار و برند ،تسلط و مهارت بیشتری بیابند.

آنچه در این دوره می گذرد

دنیای کسب و کار و تجارت از سویی پیشرفت های بسیار و از سوی دیگر پیچیدگی های فراوانی پیداکرده است. فرصت ها و تهدیدها در هم آمیخته اند و  دیگر نمی توان مفاهیم طراحی بسته بندی را از فرآیند برندینگ و بازارسازی و بازاریابی یک محصول جدا کرد. نامی که انتخاب می کنیم، شکلی که به نام نوشته (لوگو) می دهیم. تصاویر و ترکیب کلی اطلاعات ، همه و همه جزئی از پیامی است که بسته بندی به عنوان نماینده برند به مخاطب می دهد.

برای این که بتوان طراحی بسته بندی را با کانسپت (ایده اصلی) بازاریابی و برندینگ سازمان پیوندداد و رابطه ای نهادینه ایجاد کرد، بهتر است از یک مسیر مطمئن و قدم به قدم جلو برویم. استفاده از این متدولوژی سبب می شود که به جای سعی و خطا و از دست دادن منابع سازمان، بتوانیم بازار موفق را برای یک محصول و بسته بندی آن پیش بینی کنیم!

باید بتوانیم طراحی بسته بندی را با کانسپت (ایده اصلی) بازاریابی و برندینگ سازمان ادغام کنیم  و باپیوند دادن تحلیل اطلاعات با شناسایی مخاطب و  یافتن فرصت ها دراین میان به خلق پیشنهاد ارزشی و تدوین مسیر بپردازیم. این مسیرها همان قدم هایی است که سازمان های بزرگی چون تتراپک در همراهی با مشتریان اصلی خود می پیمایند.

بخش دوم و مهم این دوره شناسایی و کاربری صحیح ۷ عنصر اصلی(نام و نشان،رنگ ها،تصاویر و عکس ها، ماده اولیه، کاربری ومهندسی اطلاعات) در طراحی تخصصی بسته بندی است که هر طراح متخصصی باید این عناصر را بشناسد و برای اجرای کار موثرتر از آنها کمک بگیرد. در این دوره  فرصت برای تمرین وجود دارد و ما می توانیم ضمن یادگیری اصول مفاهیم برند ، برندسازی و  عوامل تاثیر گذار در برند در حوزه بسته بندی ،مهارت اجرای تخصصی را نیز بیاموزیم.

این دوره ۲ و ۳ دی ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد. برای ثبت نام می‌توانید به سایت شهرزاد اسفرجانی مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر  می‌توانیدبا  شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۷۳۴۵۴۳ و ۰۹۱۲۸۴۸۸۶۱۷ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *