نوستالوژی در تصویرسازی های جسیکا بریلی

B_Jessica_by_Hye-Ryoung_Min_04_smaller

جسیکا بریلی هنرمند امریکایی ساکن کوینسی ماساچوست، نقاشی و طراحی را از دوران کودکی آغاز کرده است. او مدرک BFA خود را از دانشگاه رود آیلند دریافت کرد؛ دانشگاهی که در آن همراه با هنرمندان برجسته و تحسین شده ای همچون رابرت دیلوورث، ویلیام کلنک و باربارا، تحصیلات خود را پشت سر گذاشت. او دوبار در وبسایت معتبر هنری The Jealous Curator برگزیده شد و اخیرا نیز در وبسایت مشهور It’s Nice That  مورد تحسین قرار گرفت. نقاشی ها و آثار تصویرسازی جسیکا توسط گالری داران زیادی خریداری شده و بسیاری آثار دیگر او در موسسه مطالعات پیشرفته رادکلیف در دانشگاه هاروارد، دانشگاهی که به عنوان کارشناس ارشد گرافیک در آن کار می‌کند، به نمایش گذاشته شده است.

تصاویری که در ادامه می‌بینید مربوط است به مجموعه ای از تصویرسازی های دستی جسیکا بریلی که در آن به بازطراحی تصاویری از وسایل چاپی، اطلاعرسانی و یا ارتباطی سال‌های گذشته پرداخته است. وسایلی هم چون رادیوهای قدیمی، ماشین تحریر، دوربین‌، تلفن‌ها و وسایل نقلیه‌ی قدیمی، که با وجود اینکه در سال‌های دورتری استفاده می‌شدند اما اکنون نیز بخشی از زندگی و حافظه ما را تشکیل می‌دهند. در حقیقت این پروژه زنده کننده حس نوستالوژی انسان در سال‌های دهه ی ۵۰ تا ۷۰ میلادی است.

1268595_616212471733363_1694953057_o Afga Babybrownie bicycle+copy black_phone2 brownie_poetry_bus countryside emerson2 mid_century_chair P1090040 peconic petworth_park philco photo-10 self_portrait+copy+2 sterling tumblr_n1pvwcOC671qztdg6o4_1280 TV+copy untitled+copy viewmaster Voss_med_higres walts_typewriter+copy westinghouse_fan white_album Sabre red_zenith

در یک نگاه

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *