نگاهی بر آثار تصویرگر فرانسوی Clement Dartigues

Clement Dartigues تصویرگر و انیماتور فرانسوی در سال ۲۰۰۶ از مدرسه Haroun Tazzief دیپلم نازک کاری خود را در رشته هنر دریافت نمود. سپس از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ در STUDIO M مشغول فعالیت شد و مدرک طراحی گرافیک خود را اخذ نمود. پس از آن توانست لیسانس ارتباط تصویری خود را نیز در کنار فعالیت آزاد و شرکت در رقابت های هنری مختلف کسب نماید.

حوزه تخصصی وی انیمیشن و تصویرسازی دیجیتال است و جوایز زیادی را در این رشته بدست آورده است. انیمیشن های زیادی را تصویرسازی نموده و سبک خاصی در این زمینه دارد. پرداختن به جزئیات و خلق کاراکترهای جذاب از ویژگی های تصاویر اوست.

در ادامه برخی از آثار این هنرمند فرانسوی ساکن پاریس را مشاهده می نمایید :
clement-dartigues-cabane-falaise clement-dartigues-cuisine clement-dartigues-escaliers-v02 clement-dartigues-ficher-family-designs clement-dartigues-ficher-family-old-2-man clement-dartigues-foret-details clement-dartigues-garage clement-dartigues-girl-colo clement-dartigues-girl-trace clement-dartigues-herbe clement-dartigues-leon-wip clement-dartigues-nostalgie clement-dartigues-painting-sf-1 clement-dartigues-planches clement-dartigues-ride-montee clement-dartigues-roche-zb clement-dartigues-route-pente clement-dartigues-sapins-silhouettes clement-dartigues-scirie

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *