فراخوان مسابقه طراحی نشان تبریز ۲۰۱۸

امور فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجا‌‌‌ن‌شرقی، مسابقه طراحی نشان (لوگو) تبریز ۲۰۱۸ را به مناسبت انتخاب تبریز از سوی سازمان همکاری اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، برگزار می‌کند.
انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی برای شهر تبریز و کشور ایران، فرصتی فراهم می‌کند تا با گسترش تعاملات بین المللی، این شهر را به عنوان مقصد مهم گردشگری در گستره جهان معرفی کند.
دبیرخانه شورای سیاست گذاری تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ۲۰۱۸، در نظر دارد طراحی نشان این رویداد مهم بین المللی را در راستای معرفی هرچه بیشتر تبریز، به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ را به مسابقه بگذارد.
بر این اساس، امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اساتید، هنرمندان، هنرجویان و تمامی علاقه مندان خلاق در این عرصه دعوت می کند تا در مسابقه طراحی نشان (لوگو) تبریز ۲۰۱۸ شرکت کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات فراخوان و نحوه ارسال آثار می توانند به وب سایت اینترنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی به نشانی اینترنتی www.eachto.org مراجعه و یا با شماره تماس دبیر خانه ۰۴۱۳۵۵۴۶۰۴۰ در ارتباط باشند.
هم چنین افرادی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی به نشانی تبریز- میدان ساعت- خیابان مقصودیه- پشت عمارت شهرداری- خانه تاریخی حیدرزاده ارسال نمایند.

 

 

 

منبع

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *