نگاهی بر آثار آگوستو زامبوناتو ، هنرمند برزیلی

BIO-pbآگوستو زامبوناتو، طراح گرافیک و تصویرگر جوان برزیلی است که در سال ۱۹۹۱ در سانتا ماریا به دنیا آمده و در دانشگاه فدرال سانتاماریا و دانشکده هنر و طراحی سوانا تحصیل کرده است. علاقه خاصی به طراحی پوسترهای تصویرمحور دارد و بیشتر سعی می‌کند پیام خود را توسط یک تصویر با قابلیت پیام رسانی و بدون متن و یا متن خیلی کوتاه به مخاطب منتقل کند. قدرت بصری مخاطب را ارج می‌نهد و تلاش می‌کند کمتر از حروف و جملات در کار خود استفاده کند و بیشتر با زبان تصویر سخن بگوید. از این رو می‌توان گفت با سن نسبتا پایین خود به سبک خوبی در تصویرسازی‌هایش رسیده‌است.

او بشدت علاقمند به موضوعات اجتماعی و آسیب شناسی های روانشناسی است تا آنجا درصد بالایی از پوسترهایش به این موضوعات بر میگردد. نکته ی دیگری که در سبک طراحی آگوستو به چشم می‌خورد، نوع بافتی است که در تمامی کارهایش استفاده می کند و شبیه یک امضا آن را بکار می گیرد. این بافت سبب شده تا در عین متفاوت بودن، آثار وی رنگ و بوی خاصی بگیرند.

در ادامه بخشی از آثار آگوستو زامبوناتو را مشاهده می نمایید :ایمان کورکورانه نقشه نقشه مسافران3 نقشه مسافران2 نقشه مسافران مقاله3 مقاله2 مقاله مقاله (2) مقاله (1) ماشین_صلح گیتار گرامادو کافی_شاپ_جاکو_برد (4) کافی_شاپ_جاکو_برد (3) کافی_شاپ_جاکو_برد (2) کافی_شاپ_جاکو_برد (1) کافی شاپ (6) کافی شاپ (5) کافی شاپ (4) کافی شاپ (3) کافی شاپ (2) کافی شاپ (1) قدرت_استراحت فیس بوک زمستان تورم تلویزیون (2) تلویزیون (1) پیکنیک (3) پیکنیک (2) پیکنیک (1) پیانیست (2) پیانیست (1) پوسترهای_سه_گانه_اینترنت (3) پوسترهای_سه_گانه_اینترنت (2) پوسترهای_سه_گانه_اینترنت (1) پاییز

 دریک نگاه

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *