چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای ۶ آبان افتتاح می‌شود

با اختصاص تمام گالری‌های خانه هنرمندان، چهارمین دوسالانه سرو نقره ای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ششم آبان ماه افتتاح می شود.

چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای

چهارمین دوسالانه سرو نقره ای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ساعت ۱۸ چهارشنبه، ششم آبان در خانه هنرمندان افتتاح می‌شود و گالری‌های خانه هنرمندان برای نمایش آثار هفت سرو نقره‌ای درنظر گرفته شده‌اند.

مراسم افتتاحیه این دوره با حضور تعدادی از هنرمندان گرافیک ایران و سخنرانی علی رشیدی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک آغاز می‌ شود و بعد از آن آثار انتخاب شده برای این دوره به نمایش عموم در می‌آید. اهدای سروها و رونمایی از کتاب این دوره نیز در مراسم اختتامیه صورت می‌گیرد.

در این دوره که احسان مهدوی دبیری آن را برعهده دارد، فرزاد ادیبی، اونیش امین الهی، پریسا تشکری، علی رشیدی، کوروش قاضی مراد و ساعد مشکی اعضای شورای برنامه‌ریزی را تشکیل می‌دهند.

چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای در هفت بخش شامل سرو آزاد (بخش آزاد)، سرو طبری (بخش نشانه و هویت بصری)، سرو مرو (بخش پوستر)، سرو شیراز (بخش جلد و صفحه آرایی نشریات)، سرو زربین (بخش گرافیک تجاری و بسته بندی)، سرو فری (بخش گرافیک متحرک) و سرو کشمر (بخش طراحی حروف فارسی) به ارائه آثار طراحان گرافیک می‌پردازد.

فراخوان این دوره در تیر ماه سال جاری منتشر شد و شرکت کنندگان در این رویداد از ۲۴ تیر به مدت یک ماه فرصت داشتند آثار خود را به انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ارسال کنند. این در حالی است که پس از این مرحله، انتخاب و داوری آثار از سوی ۲۱ طراح شناخته شده گرافیک (سه طراح در هر بخش‌) از چهارم شهریور آغاز و اسامی پذیرفته‌شدگان به تفکیک بخش های گوناگون ۲۵ شهریور اعلام شد.

چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای به مدت ۱۰ روز در خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایرانشهر برگزار می‌شود.

 

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *