نهمین نشست آموزشی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران / مهلت: ۲۴ مرداد ۹۶

کمیته آموزش انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، نهمین نشست آموزشی را با موضوع مهارت‌های کارگروهی برگزار می‌کند.

«شما ممکن است دانش زیادی داشته باشید، اما اگر نتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید این دانش بیهوده است. آیا می‌توان بدون شناختن یک شخص یا گروه‌، روی آن اثر گذاشت‌؟ پیام ما چگونه به دیگران منتقل می‌شود‌؟ چه کسی پیام را دریافت می‌کند‌؟ …. در این نشست با مهارت‌های ارتباط با دیگران آشنا خواهید شد‌.»

نهمین نشست آموزشی انجمن صنفی طراحان گرافیک تحت عنوان «‌مهارتهای کار گروهی» که در واقع ششمین برنامه کارگاهی از مجموعه آموزشی «‌مهارت‌های تکمیلی و حرفه‌ای طراحی گرافیک‌» است‌، روز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۶ساعت ۱۶  توسط استاد شهرزاد اسفرجانی و همکاری کمیته آموزش در نشرفنی ایران برگزار خواهد شد‌.

همکاران عضو انجمن می‌توانند به صورت رایگان و به شرط ثبت‌نام در این نشست شرکت کنند و علاقه‌مندانی که عضو انجمن نیستند می‌توانند با پرداخت ۳۰۰۰۰۰ریال به حساب شماره ۲۹۶۸۱۰۰۱۰۰۷۰۳۲۹۲ بانک پاسارگارد به نام انجمن و ارسال رسید آن به ایمیل دبیرخانه به نشانی info@graphiciran.com در این کارگاه آموزشی ثبت نام نمایند.

ثبت نام برای شرکت در کارگاه الزامی است و علاقه‌مندان تاپایان وقت اداری روزسه شنبه  ۹۶/۵۴ می‌توانند از طریق ایمیل فوق در این نشست شرکت کنند.

به شرکت کنندگان محترم یادآوری می‌شود که در روز نشست حتما در فرم اسامی درجلوی نام تایپ شده خود‌، امضاء بفرمایند. 

آدرس محل برگزاری: شهید بهشتی / میرعماد/پلاک ۲۴/ انتشارات فنی ایران/ طبقه اول/ تالار استاد جلیل خسروشاهی

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *