طراح پوستر تئاتر فجرخود باشید / میلیون ها پوستر

طراح پوستر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر در مراسم رونمایی آن اعلام کرد مخاطبان می‌توانند پوستر جشنواره امسال را با عکس خود طراحی کنند و از این طریق جشنواره امسال میلیون ها پوستر خواهد داشت.


به گزارش یاقوت به نقل از ایران تئاتر، پوستر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که توسط عباس محبوب طراحی‌شده است، روز چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ با حضور دبیر جشنواره، عباس محبوب، مدیران جشنواره تئاتر فجر، جمعی از هنرمندان حوزه گرافیک و اهالی رسانه ها در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر رونمایی شد.
در طراحی این اثر یک پرتره بر پوستر جشنواره نقش بسته است که بر چشمانش طرحی گرافیکی از تئاتر در قالب صورتکی قرارگرفته است که عدد فجر ۳۵ را تداعی می کند؛ عنصری آشنا که علاوه براین نماد خنده و گریه  هنر نمایش ، طرح های اسلیمی ایرانی را در این ماسک به نحوی روی صورت قرارگرفته  است. مهم‌ترین ویژگی منحصربه‌فرد این طراحی در این است که مخاطبان و علاقمندان جشنواره تئاتر فجر می‌توانند با قرار دادن تصویر خود در نسخه لایه باز این طرح، پوستری اختصاصی برای خود یا دوستانشان اجرا کنند.

کارشناسان با توجه به اینکه یکی از مهمترین ویژگی های طراحی پوستر ایجاد ماندگاری است به نحوی که مخاطبان براساس دغدغه های موضوعی و یا جذابیت بصری آن را در محیط کار یا زنگی خود نصب کنند ، ویژگی ای که سال هاست به دلیل گسترش وسایل ارتباط جمعی و پرشدن ظرفیت بصری مخاطب به فراموشی سپرده شده است  معتقدند پوستر تئاتر فجر با در نظر گرفتن ویژگی شخصی سازی دوباره بتواند به ماندگاری در فضاهای شخصی افراد برسد.

طراحی این پوستر در قالب‌های عمودی vertical و افقی  Horizental با فرمت‌های PSD یا JpG  در سایت تئاتر فجر در دسترس قرار می گیرد.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *