رونمایی از طرح هویت بصری مشهد۲۰۱۷

در حاشیه برگزاری یازدهمین جلسه شورای راهبردی مشهد ۲۰۱۷ که در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، از طرح هویت بصری مشهد ۲۰۱۷ توسط شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد رونمایی شد.

نوید فلاحت و محراب اسدخانی دو طراح مشهدی مطالعه و تدوین و طراحی بسته هویت بصری رویداد مشهد ۲۰۱۷ را بر عهده داشتند.

نوید فلاحت یکی از طراحان این مجموعه، گفت: به دنبال الگویی بسط‌ پذیر بودیم، پیشنهاد داشتن این بسته را سال گذشته به مسئولان شهری دادیم، امیدواریم که با این رویکرد فضای بهتری برای توسعه گرافیک و ارتباط تصویری با مخاطبان این رویداد ایجاد کرده باشیم، نزدیک شدن به استانداردهای جهانی، بررسی نمونه های تطبیقی، تدوین الگویی کاربردپذیر مدنظر ما بوده و نکته مهم کار تیمی برای تولید این بسته است.

محراب اسدخانی یکی دیگر از طراحان هویت بصری شهر مشهد نیز، اظهار کرد: هویت بصری مشهد ۲۰۱۷ به منظور یکپارچه‌سازی تصویری و تسهیل فعالیت‌ها و نمود بیشتر هویت فرهنگی ایرانی- اسلامی شهر مشهد و رویدادهای مرتبط با رویداد بزرگ مشهد ۲۰۱۷ طراحی شده است.

وی افزود: تمام رسانه‌های بصری و محصولات تصویری رویداد مشهد ۲۰۱۷ از موازین و پروتکل‌ها و رنگ‌های سازمانی واحد و مشخص شده در این طرح تبعیت کرده و از گسیختگی و چند پارچگی این فعالیت‌ها جلوگیری می‌شود.

57332954

افزودن نظرارسال نظر

Leave a Reply

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *