باز طراحی هویت بصری مجموعه تفریحی play city / استودیو Backbone

یک مجموعه شهر بازی در ارمنستان با نام play city تصمیم می‌گیرد هویت بصری و تمامی اجزای برندینگ خود را باز طراحی نماید. این بازطراحی شامل لوگو، پوستر هر بخش از شهر بازی، بلیط ها و … است. استودیو backbone که یک مجموعه طراحی گرافیک مشهور در ارمنستان است مسئولیت این پروژه را بر عهده می‌گیرد.

استودیو backbone در توضیح این پروژه می‌نویسد:

در انجام پروژه بازطراحی Play city با چالش هویت بصری و لوگوی جدید رو به رو بودیم. این پروژه، شامل طراحی کاراکتر و پوستر برای تمامی وسایل تفریح و سرگرمی این شهربازی بود که به یکدیگر متصل نبودند اما می‌بایست در یک فضا و تم کلی قرار می‌گرفتند.

اولین قدم برای ایجاد فضای یکدست میان تمامی سرویس‌های شهربازی، طراحی آیکون بود که در یک فضای خطی صورت گرفت و حس پویایی از طریق خطوط منتقل شد.

همچنین تکنیک تلفیق وکتورهای گرافیکی وسایل بازی‌ها با اشخاص واقعی، ایده‌ای بود که توانست ارتباط زیبا و جالبی میان دنیای واقعی و دنیای بازی و سرگرمی ایجاد نماید.

و در آخر برای هر کدام از امکانات و سرویس‌های شهربازی یک طیف رنگی خاص در نظر گرفته شد و چنانچه وسیله‌ی جدید به این مجموعه اضافه شود، برای آن وسیله طیف رنگی جدید اختصاص داده خواهد شد.

در ادامه تصاویری از این پروژه را مشاهده می‌نماید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های ضروری مشخص شده‌اند. *